Obserwatorzy Google+

Witam :) !

Jeśli inspirujesz się moimi pracami, wstaw link do mojego bloga. Potraktuje to jako podziękowanie za włożony trud oraz wysiłek w swoje prace. Wszystkie prace zawarte na moim blogu, profilu fb czy fanpagu są mojego autorstwa oraz pomysłu i nie zezwalam na kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody ! Gdy na kimś się wzoruję zaznaczam to. Dziękuję za zrozumienie.

Łączna liczba wyświetleń

niedziela, września 21, 2014

Mikołaj z papierowej wikliny.

Dzień dobry :)

Chciałabym tego roku pokazać Wam kilka pomysłów na prezenty mikołajkowe, bożonarodzeniowe :) wymyślone przeze mnie. Tego roku pokazałam Wam skrzata, zeszłoroczne moje pomysły to był elf oraz słoń mikołaj w między czasie powstały inne prace, ale chcę zaznaczyć, że prace bożonarodzeniowe, mikołajkowe wyżej wymienione zostały wymyślone przeze mnie, nigdzie takich nie widziałam ani w internecie a tym bardziej na żywo.

Tego roku również chcę wymyślić nowe prace z origami modułowego oraz z papierowej wikliny czy też być może wykonanych inną techniką, dlatego bardzo bym prosiła Was jeśli się inspirujecie moimi pracami i korzystacie z moich kursów o to abyście napisali link do mojego bloga, danego postu jako źródło inspiracji. Potraktuję to jako podziękowanie za udostępniony kurs, inspirację dla Was.

Dziś ukończyłam ozdabiać mikołaja z papierowej wikliny, który może posłużyć jako ozdoba a także opakowanie, kosz na słodycze lub jakiś inny prezent ukryty w mikołaju :)

Mikołaj z papierowej wikliny.


 Mikołaj ma wysokości około 45 cm. Ma okulary, wąsy...

Mikołaj z papierowej wikliny.

Tak prezentuje się z przodu :)

Mikołaj z papierowej wikliny.

W tyle ma otwór na słodycze bądź coś innego ;)

Mikołaj z papierowej wikliny.

Ozdobiony sztuczną choiną, szyszkami, kokardą, bombkami.

Mikołaj z papierowej wikliny.

Dookoła ma kożuszek z płatków kosmetycznych.

Mikołaj z papierowej wikliny.

Ma w dłoni dzwonek, pasek na tych niegrzecznych ;)

Mikołaj z papierowej wikliny.

Mam nadzieję, że Was zainspiruję ;)

Dziękuję :)

3 komentarze:

Dziekuję za kazdy pozytywny komentarz, to motywuje do dalszego działania :)