Obserwatorzy Google+

Witam :) !

Jeśli inspirujesz się moimi pracami, wstaw link do mojego bloga. Potraktuje to jako podziękowanie za włożony trud oraz wysiłek w swoje prace. Wszystkie prace zawarte na moim blogu, profilu fb czy fanpagu są mojego autorstwa oraz pomysłu i nie zezwalam na kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody ! Gdy na kimś się wzoruję zaznaczam to. Dziękuję za zrozumienie.

Łączna liczba wyświetleń

O mnie

Witam ciepło :)

Mam na imię Ewa , pochodzę ze śląska :) Od kilku lat interesuję się origami modułowym. Na samym początku zainteresowania tą techniką nie mogłam uwierzyć , że takie "cuda" powstają z papieru :) jednak praktyka czyni mistrza ;) Teraz wiem, że z papieru może powstać dosłownie wszystko :D

A technik jest wiele :)

Zaczynałam prowadzić tego bloga dawno temu, interesując się głownie origami modułowym ( segmentowe, 3d) jednak po dość długim czasie i "szperaniu" w internecie napotkałam się na wiele technik origami jak i papierowa wiklina , krepa włoska... dlatego też będę w tym moim skromnym blogu umieszczać prace tych technik :)


Inspiracje zaciągam z internetu, staram się zawsze podać źródło z którego korzystam. Gdy sama coś stworzę według własnego pomysłu też o tym informuję, proszę aby osoby, które korzystają z moich prac inspirując się nimi lub gdy korzystają z moich kursów aby zaznaczyły to pod swoją pracą wpisując link do mojego bloga. Będzie mi bardzo miło ponieważ w swoje prace wkładam swój czas, swoje pomysły, swój wysiłek.

Dziękuję za uwagę ;)

Zapraszam do zwiedzania :)

6 komentarzy:

 1. Piękna kobieta z wielkim talentem :) podziwiam prace i pozdrawiam serdecznie :)
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie prace w wykonaniu Pani są piękne,czasem są inspiracją dla mnie-pozdrawiam serdecznie E.Pustelnik

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawde duzy szacun dla ewy to trzeba miec talent do takiego zamilowania

  OdpowiedzUsuń
 4. wielki szacun dla ewki jest naprawde utalentowana

  OdpowiedzUsuń
 5. Po prostu robię to co lubię :)

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za kazdy pozytywny komentarz, to motywuje do dalszego działania :)