Obserwatorzy Google+

Witam :) !

Jeśli inspirujesz się moimi pracami, wstaw link do mojego bloga. Potraktuje to jako podziękowanie za włożony trud oraz wysiłek w swoje prace. Wszystkie prace zawarte na moim blogu, profilu fb czy fanpagu są mojego autorstwa oraz pomysłu i nie zezwalam na kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody ! Gdy na kimś się wzoruję zaznaczam to. Dziękuję za zrozumienie.

Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, kwietnia 04, 2016

Pamiatka Komunijna - kielich origami modułowe

Dzień dobry :)

Jeszcze w starym tygodniu na facebooku pokazywałam kielich z origami modułowego. Widzieliście już go ale co nie co dorobiłam i zrobił furrorę na facebooku w różnych grupach :)

Jak zrobić kielich origami 3d.

Ogólnie ma teraz wysokości 52 cm. 

Pamiatka Komunijna - kielich origami modułowe

Tutaj widać życzenia od Babci i Dziadka.

życzenia komunijne, wierszyk,

Pamiatka Komunijna - kielich origami modułowe

Zrobiłam też kielich ze wstążki i troszkę został zbesztany hehehe ale poprawię go i Wam róznież pokażę, w sumie po tych komentarzach o kielichu ze wstążki doszłam do wniosku , że w origami czuję się jak ryba w wodzie ( choć pływać nie umiem ;) ) dlatego chyba przy tej technice zostanę , mimo , że czasami kusi mnie spróbować czegoś innego. Bo zwyczajnie nudzą mi sie "papierki" a ostatnio to już dłonie mi wysiadają jak je składam... w sumie złozyć z 500-800 modułów na dzień to jest tego trochę...  ale ok nie marudzę już Wam zabieram się za wypicie kawki z rana i biorę się za origami :)

Miłego tygodnia życzę :)

2 komentarze:

  1. Przepiękne prace ,,, niech Pani dalej tworzy z pasją,, GRATULUJĘ ZDOLNOŚCI I POMYSŁÓW...

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo piękne prace , twórcze,, niech Pani dalej tworzy te wszystkie cudeńka,, życzę powodzenia

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za kazdy pozytywny komentarz, to motywuje do dalszego działania :)