Obserwatorzy Google+

Witam :) !

Jeśli inspirujesz się moimi pracami, wstaw link do mojego bloga. Potraktuje to jako podziękowanie za włożony trud oraz wysiłek w swoje prace. Wszystkie prace zawarte na moim blogu, profilu fb czy fanpagu są mojego autorstwa oraz pomysłu i nie zezwalam na kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody ! Gdy na kimś się wzoruję zaznaczam to. Dziękuję za zrozumienie.

Łączna liczba wyświetleń

piątek, marca 08, 2013

Licytuj dla Karolinki Urban :)

Witam,
Kochani przyznam , że poprzednia moja licytacja słoników nie przyniosła żadnego rezultatu :( przykro mi było, bo pracowałam nad jednym słonikiem około 40 godzin ...

Ale postanowiłam się nie poddawać! I przekazałam słoniki jeszcze raz na licytację tym razem od 1 zł :) Także bardzo Was zapraszam do licytacji , bo w ten sposób możecie pomóc Karolince Urban :) również bardzo bym prosiła o udostępnienie  tego linku  http://allegro.pl/rekodziela-dla-karolinki-1113-sloniki-origami-i3085165387.html na Waszych blogach, facebooku czy innym miejscu, im więcej osób sie o tym dowie tym mam nadzieję bedzie większy rezultat , pieniążki nie idą do mojej kieszeni tylko pójda na leczenie chorej małej dziewczynki, która bardzo na Was liczy ! :)4 komentarze:

 1. Życzę żebyśmy świętowały dziś radośnie i spokojnie.
  Żeby dzisiaj było kolorowo
  i bezstresowo.Najwięcej mają witaminy
  nasze polskie dziewczyny.

  OdpowiedzUsuń
 2. No niestety sprzedaż rękodzieła,to nie jest łatwa sprawa,ale dziwi i martwi fakt,że to taki szczytny cel ,a powodzenia brak;(Udostępnię na swojej stronie ten link i mam nadzieję,że teraz pójdzie jak z płatka;)
  Wszystkiego dobrego z okazji babskiego święta;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne, obserwuję :*
  stylbycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziekuję za kazdy pozytywny komentarz, to motywuje do dalszego działania :)