Obserwatorzy Google+

Witam :) !

Jeśli inspirujesz się moimi pracami, wstaw link do mojego bloga. Potraktuje to jako podziękowanie za włożony trud oraz wysiłek w swoje prace. Wszystkie prace zawarte na moim blogu, profilu fb czy fanpagu są mojego autorstwa oraz pomysłu i nie zezwalam na kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody ! Gdy na kimś się wzoruję zaznaczam to. Dziękuję za zrozumienie.

Łączna liczba wyświetleń

wtorek, sierpnia 11, 2015

Aniołek nr 2 - origami modułowe.

Dzień dobry :)

dziś szybciutko pokazę Wam mojego drugiego aniołka z origami modułowego. Ma wysokości 36 cm. Podstawe robiłam z okolo 40 szt modułow ( jeden rzad ) .

Aniolek z papieru, kurs, schemat, origami ,

Gdy robiłam tego aniołka , zapomniałam , że było wiele pytań właśnie o schemat, instrukcję jak go wykonać... Opisze Wam, może się połapiecie co i jak ;)

papier, origami modułowe, origami segmentowe,

Jak pisałam podstawa w jednym rzedzie to okolo 40 szt modułow. Nie odwracałam ich jak np do łabędzia nakładałam kolejne i kolejne do odpowiadającej mi wysokosci jakies 8-9 rzedów. Potem zaczełam robić brzuch, odwróciłam moduł ( tak jak przy kursie na słonia ) z tym, że wkładałam do niego dwa moduły aby zrobić talie hehehe :D

aniolek z origai 3d tutorial.

Kolejne nakładałam jeden do jednego, zrobiłam tak kilka rzedów jakies 6... i zaczełam robić głowe i znów odwróciłam moduł i wsadzałam do niego dwa chodzi o to aby głowa była mniejsza od brzucha wiec to mi dało taki efekt, z przodu dawałam białe moduły, w tyle zólte i tak dokladam , na koncu dałam same żólte moduły aby zrobić grzywke :)

Ręce zrobiłam z 5 szt w jednym rzedzie modułow , dokladałam i troszke formowałam rękę. W sumie wyszlo 6 rzedów.

Skrzydłam robiłam z 10 szt modułow w jednym rzedzie , dokladałam kolejne wyginajac je troche, rzędów w sumie wyszło 4 .

Całosc czyli skrzydła, rece dokleiiłam klejem na gorąco w pistolecie. Ozdoiłam wstazka i kwiatem ze wstazki róża.

Myslę, że chociaż troszkę pomogłam... :)

2 komentarze:

  1. Śliczny..Ma pani jakąś instrukcję? :) byłby super naświęta

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Proszę czytać posty nie tylko oglądać zdjęcia... jest przecież opis jak wykonać takiego aniołka, innego kursu czy schematu nie posiadam. Pozdrawiam.

      Usuń

Dziekuję za kazdy pozytywny komentarz, to motywuje do dalszego działania :)