Obserwatorzy Google+

Witam :) !

Jeśli inspirujesz się moimi pracami, wstaw link do mojego bloga. Potraktuje to jako podziękowanie za włożony trud oraz wysiłek w swoje prace. Wszystkie prace zawarte na moim blogu, profilu fb czy fanpagu są mojego autorstwa oraz pomysłu i nie zezwalam na kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody ! Gdy na kimś się wzoruję zaznaczam to. Dziękuję za zrozumienie.

Łączna liczba wyświetleń

środa, maja 14, 2014

Jak zrobić krowę z origami modułowego?

Dzień dobry :)

Chcę Wam pokazać jak zrobić krowę z origami modułowego, bo wiem , że większość z Was korzysta z moich kursów i prosi o nie :)

Więc zaczynamy od czerwonych modułów. Moduły robiłam z kartek a4 i dzieliłam  na 8 części.
Zrobiłam podstawę z czerwonych modułów z 45 szt.

Krowa origami modułowe.


Rzędów czerwonych zrobiłam 6. Dalej układałam białe moduły. 5 rzędów.

Krowa origami modułowe.

I jak  już miałam odpowiedniej dla mnie wielkości brzuszek krówki, zaczęłam robić głowę. Tak jak na elfa czyli odwróciłam kolejne moduły w rzędzie ( 1 rząd ) resztę już układałam tak jak na brzuszku :) 10 rzędów.

Krowa origamimodułowe.

Teraz robimy łapki krówki :) Górne łapki zrobiłam z białych modułów dolne z czerwonych.  4 rzędy po 6 sztuk modułów. Nie miałam czarnych niestety więc białe moduły pomalowałam pisakiem :D na czarno i dodałam po 3 , czyli do każdego modułu wkładałam po 2 moduły.

Krowa origami modułowe.


Wycięłam pyszczek, uszy, oczy i rogi z kartek ksero pomalowałam na pasujące mi kolory. Łatki zrobiłam z krepy włoskiej czarnej i przykleiłam klejem na gorąco tak jak pozostałe elementy :)

Krowa origami modułowe.

Ozdobiłam według mojego gustu hehe czerwoną wstążką, dodałam czerwony dzwoneczek. Ogonek zrobiłam z rurki ( papierowa wiklina ) do środka rurki dałam drut, owinęłam krepą włoską przyozdobiłam tzw lisem oraz kwiatkiem . Ogon przykleiłam klejem na gorąco.

Krowa origami modułowe.


Myślę, że ktoś skorzysta z kursu i się pochwali swoją pracą ;) Trzymam kciuki za Was. Powodzonka.

2 komentarze:

  1. Piękna krówka :) Dziękuję za nowy kursik już się biorę do składania :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Po prostu piękna! :) :*

    OdpowiedzUsuń

Dziekuję za kazdy pozytywny komentarz, to motywuje do dalszego działania :)