Obserwatorzy Google+

Witam :) !

Jeśli inspirujesz się moimi pracami, wstaw link do mojego bloga. Potraktuje to jako podziękowanie za włożony trud oraz wysiłek w swoje prace. Wszystkie prace zawarte na moim blogu, profilu fb czy fanpagu są mojego autorstwa oraz pomysłu i nie zezwalam na kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody ! Gdy na kimś się wzoruję zaznaczam to. Dziękuję za zrozumienie.

Łączna liczba wyświetleń

środa, maja 25, 2016

Pudełko - fortepian na trunek.

Witajcie :)

dziś spojrzałam na pudełko ( a mam ich kilka ) i wpadłam na pomysł, że  zrobię z niego fortepian. Początkowo szło opornie, okleiłam krepą włoską i szczerze nie bardzo mi się podobało, miałam już się poddać ale pomyślałam, dam radę.  Wzięłam wstążki, koronki gipiurowe, klej na gorąco ( oj poszło go sporo bo jakieś 6 lasek ) .... kleiłam , kleiłam i powstało coś takiego :)

pudełko na wino, na ślub, zamiast kwiatów, na cukierki

Wzięłam butelkę po piwie i sprawdziłam czy wejdzie ;) oczywiście zmieściła się, myślę , że inna butelka z trunkiem też wejdzie :)

Pudełko z krepy włoskiej

Można w środku zrobić przegrudki na szczęście, na rozmnożenie, na zdrowie... i w ten sposób podarować ozdobne pudełko wraz z życzeniami bliskiej osobie bądź Państwu Młodym.

Oryginalne pudełko na wino jako prezent

Bok fortepianu :) 

jak zrobić pudełko ozdobne na wino

W tyle doczepiłam koronki i kwiatki, które sama wyskonałam.

krepa włoska, pudełko z bibuły, pudełko ozdobne, z życzeniami

Jak widać póki co środek jest pusty ;)

na wódkę ozdobne pudełko, na wino, szampana,

Postawiłam na kolor czerwony z biełym, ale mogą powstać inne kolorki :)

dla młodych, na ślub, na wesele, na urodziny

Czy Wam się podoba? To pierwszy mój fortepian wykonany tą metodą. Aby go wykonać poświęciłam kilka godzin... Do środka można dać cukierki, wino, słodycze lub inne rzeczy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekuję za kazdy pozytywny komentarz, to motywuje do dalszego działania :)